KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16143104
nr 1614 3104
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 358/360, daterad -87. Bildmått: 44x65 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:26:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén